Siedma séria šou Česko Slovensko má talent je plná výnimočných súťažiacich, ktorí sa odhodlali prísť ukázať svoje zručnosti priamo pred prísnu porotu a nekompromisných divákov. Jednou z nich je i 17-ročná speváčka z Handlovej, ktorej však kat Jaro Slávik poriadne naložil!

Šou Česko Slovensko má talent je doslova nabitá výnimočnými ľuďmi, ktorí prišli pred porotu predviesť svoje zaujímavé zručnosti. Jednou z nich je i 17-ročná Veronika Bauerová, speváčka z Handlovej. Práve ona zdvihla svojim hlasom zo stoličiek takmer celú sálu, no porota zostala voči jej osobnosti poriadne chladná.

Nie je žiadnym tajomstvom, že obávaný kat Jaro Slávik povie súťažiacim presne to, čo si myslí a inak tomu nebolo ani v prípade mladej dievčiny. Tá totiž bez okolkov priznala, že väčšinu času trávi doma alebo v spoločnosti priateľov. „Skončila som 9. ročník základnej, jeden rok som chodila na strednú. Nechcela som ísť do školy, lebo ma to nebavilo. Idem spať o polnoci, vstanem o jedenástej,“ neštíti sa opísať svoj denný režim mladá speváčka.

Práve tieto slová nenechali chladným producenta Slávika, ktorý nezodpovednému dievčaťu adresoval poriadne tvrdé slová: „Videl som stovky talentov, ktorí si ho prechľastali, prefetovali, skončili, zomreli. Máš deväťdesiatpercentnú pravdepodobnosť, že pôjdeš v ich stupajach. Si na tom zle, horšie, ako si myslíš. Si z malého mesta, kde sa bude zatvárať baňa, nebude robota. Nájdeš si chlapca, urobí ti deti, skončíš v depresiách, bez zubov.“ Aj keď by jeho predpoveď mohla vyznieť ako nepríjemný atak na Veroniku, opak je pravdou. Slová muža, ktorý sedí v porote šou Česko Slovensko má talent, mienil ako podporu a výzvu na zmenu.

Za pravdu mu prekvapivo dala i matka mladej ženy, ktorá sa pre Nový Čas vyjadrila v prospech Jara: „Dá sa to povedať aj inak, ale je to pravda, mala by na sebe pracovať. Ju zaujíma len spev, spieva od šiestich rokov. Keď je doma, stále spieva, učí sa pesničky,“ povedala pani Soňa.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook/ČSMT