Krásna moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská denne neskrýva obrovskú radosť zo svojej rodinky a syna Sanela. Okrem pracovných a výchovných povinností však nezabúda ani na starostlivosť o svoj zovňajšok. Pred pár minútami ohúrila verejnosť celkom novými vlasmi.

Jasmina Alagič Vrbovská patrí k šťastným ženám. Okrem pracovných úspechov si založila krásnu rodinku a radosť jej okrem partnera Rytmusa robí už aj malý Sanel. Popri všetkých povinnostiach si však rodáčka z Balkánu nájde vždy čas i na starostlivosť o svoj zovňajšok.

Na jej kráse nešetrí ani raper, ktorý svojej láske na Vianoce doprial luxusný set šperkov či oblečenie. Jasmina, ktorá sa kamaráti s kaderníkom Jánom Molnárom, pritom nedá dopustiť na jeho služby a do rúk mu pravidelne zveruje svoju hrivu.

Už dlhšiu dobu je pritom moderátorka verná blond farbe. O to väčšie prekvapenie však nastalo pred pár minútami, keď Jasmina zverejnila nový účes. Blond farbu totiž vystriedala tmavšia hnedá, ktorá krásku zmenila na nepoznanie. “Priznám sa, že ráno, keď som išla z domu, som toto v pláne ešte absolútne nemala, ale dlhšie už som bola trošku otrávená z tej blond,” priznáva. Čo poviete, ktorá farba jej pristane viac?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/jasmina_alagic