Jasmina Alagič (30) sa pred šiestimi mesiacmi stala šťastnou mamičkou malého Sanela, ktorého vychováva spoločne s Rytmusom (43). Teraz ale moderátorka priznáva niečo, čo si mnoho fanúšikov ani nevšimlo.

Jasmina je už pol roka šťastnou mamou rozkošného Sanelka, ktorého porodila pyšnému otcovi Rytmusovi. Hoci vyzerá moderátorka tak skvele, akoby ani nikdy nerodila, ona má na svoju postavu celkom iné a oveľa prísnejšie oko.

Kráska, ktorá si strihla už aj rolu porotkyne v šou Tvoja tvár, je presvedčená, že potrebuje osobnú trénerku, pričom jej služby začala aktívne hľadať prostredníctvom sociálnej siete: ,,Ide o to, že veľmi túžim po nádhernej postave! A už sa nemám na čo vyhovárať! Takže hľadá sa trénerka,” napísala na Instagrame.

Podmienkou je, aby profesionálka dokázala prekonať Jasminine výhovorky, mala dostatok skúsesností a pracovala v peknom fitku, kde nie je množstvo iných ľudí: ,,Ja viem, som mega náročná, ale sľubujem, že sa budem snažiť naozaj veľmi,” dodáva. Rytmusovej manželke sa okamžite ozvala Soňa Sedláčková, ktorú diváci spoznali vďaka šou Najväčší víťaz, no odporúčania pridal aj Viktor Vincze či Barbora Balúchová. Koho si napokon brunetka vyberie, je nateraz otázne.

Zdroj │ Foto: Instagram/jasmina_alagic