Jasmina Alagič (29) sa do projektu Tvoja tvár znie povedome vrhla na plné obrátky a v prvých troch kolách excelovala výbornými výkonmi. No hoci posledné kolo suverénne vyhrala, teraz ňou lomcuje zlosť a priznáva krízu. Nezvládne ďalšie vystúpenie?

Jasmina Alagič v šou Tvoja tvár poriadne prekvapuje a aj keď nie je herečka ani speváčka, doterajšie premeny zvládla na výbornú, pričom pri stvárnení Věry Bíléj očarila porotu aj kolegov natoľko, že s prehľadom zvíťazila. Do nasledujúcej nedeľnej šou si ale vyžrebovala Jima Morrisona a jeho legendárny hit Light My Fire, a práve to je aktuálne kameňom úrazu.

Bosnianska kráska sa totiž s úlohou búrliváka s drogovým pozadím nedokáže stotožniť a problémy jej robí aj spev v podobe jednoduchých rovných tónov. Ide tak zrejme o Jasminin najnáročnejší týždeň a moderátorku prepadla kríza: “Jasmina prežíva náročné obdobie. Ako sama hovorí, ide o neľahký týždeň, lebo stvárňuje speváka, ktorého nemá vôbec napočúvaného a nemala k nemu nikdy vzťah,” prezrádza pre Nový Čas zdroj zo zákulisia.

Rytmusova partnerka teda momentálne prežíva obrovskú frustráciu a nespokojnosť, pričom nervozita z jej vystúpenia sa prejavuje aj počas nácvikov: “Bola fakt zlá. Nielen na tréningoch a pri rozhovoroch, ale je to vidno aj v dokrútkach. Stále sa sťažovala, že toto číslo nechce robiť,“ dodal na záver zdroj. Zdá sa, že moderátorka narazila na prvý vážnejší zádrheľ v súťaži a je tak otázne, ako sa s ním do nedele popasuje a či svoje vystúpenie napokon zvládne. Počas večera sa môžete tešiť aj na prekvapenie v podobe manželov Vinczeovcov, ktorí zaspievajú známy hit. 

Zdroj: cas.sk │ Foto: TV Markíza