Slovenská moderátorka Jasmina Alagič sa po náročnom moderovaní speváckej šou Superstar rozhodla prijať ďalšiu výzvu. Poctivo sa pripravuje na účinkovanie v obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Tanečné, spevácke, ba aj herecké tréningy jej dávajú zabrať, no keď príde domov, na pokojné ticho sa tešiť rozhodne nemôže.

Práve balkánska kráska je jednou z ústredných postáv dlho očakávanej relácie Tvoja tvár znie povedome. Nikdy sme ju totiž nevideli tancovať ani nepočuli spievať, pričom herecký talent ukazuje aspoň vo videách svojho kamaráta, YouTubera Mateja Zrebného.

Moderátorka priznala, že tréningy jej dávajú poriadne zabrať. Spevácke kurzy s hlasovou pedagogičkou Janou Daňovou, tanečné tréningy s Miňom Kerešom a následne herecké skúšky so Zuzanou Fialovou sú na ňu viac než dosť, no po príchode domov môže očakávať ďalšie vystúpenie, ale tentokrát v podobe jej partnera Rytmusa.

Jasmina totiž nedávno zverejnila video na sociálnej sieti Instagram, kde jej milovaná polovička rapuje práve pre ňu. ,,Takéto kultúrne vložky ma čakajú keď dôjdem po robote domov. Je to frajer, aj keď večera by tiež potešila,“ vtipne opísala vyznanie rapera.

Rytmus rapuje pre Jasminu

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram, markiza.sk