Je tomu len zopár týždňov, čo najsledovanejší pár slovenského šoubiznisu oznámil verejnosti, že Jasmina Alagič nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko. Spolu s raperom Rytmusom sa o novinku podelili práve počas Vianoc, kedy im k najkrajšiemu životnému daru zablahoželalo tisíce nadšených fanúšikov.

Aj keď spočiatku mnohí raperovi vzťah s krásnou Jasminou vyčítali a negatívnymi názormi doslova komplikovali život, postupom času si moderátorka získala zástupy fanúšikov. Vďaka šou Tvoja tvár znie povedome ukázala Slovensku svoju vtipnú a srdečnú povahu, pričom mnohých presvedčila aj o svojom skrytom talente.

Napriek skutočnosti, že najsledovanejšia dvojica Slovenska údajne nemá záujem o publicitu, fanúšikovia dvojice ostali po najnovšom príspevku dovolenkujúcich budúcich rodičov doslova nadšení. Sympatická Markizáčka sa totiž z ďalekých Maledív prihovorila svojim sledovateľom, ktorých potešila nádhernou správou. Po fotografii, na ktorej vyzerá ako anjel, zverejnila ďalšiu, ku ktorej pridala jedinečnú informáciu:

„So SYNOM v brušku ❤️ … pretože nebudem robiť tajomstvá ohľadom pohlavia, príde mi to zbytočné,“ začala svoj krátky status šťastná moderátorka, ktorá bez okolkov prezradila pohlavie svojho bábätka.

„Som šťastná a hrdá budúca mama nášho malého bengora, a preto tak isto, akoby som sa o to podelila pred rokmi, sa o to delím aj teraz, pretože stále som to JA, úplne tá istá,“ dodáva hrá mama snáď najočakávanejšieho dieťatka slovenského šoubiznisu. Rodičom srdečne gratulujeme.

Zdroj: Instagram/JasminaAlagic