Najvýraznejšou bojovníčkou o srdce Radka Urbanyaka v šou Ruža pre nevestu je rozhodne Daniela Nikoleta Kortišová, ktorú všetci volajú Dolli. Pred pár dňami sa blondínka na svojom Instagrame snažila dokázať, že v realite je iná než v televízii, či už čo sa týka výzoru alebo správania.

Pri pohľade na instagramové snímky prostorekej rodáčky z Považskej Bystrice je jasné, že pred uverejnením prechádzajú filtrami. Dolli totiž na nich vyzerá úplne inak než na obrazovkách či fotografiách Markízy.

Dolli

,,Ja si vlastne ani nemôžem už ani na Instagram dať fotku, lebo lubne budú zhrozené, že dobre som sa upravila, v tv som iná,” posťažovala sa so smiechom Dolli pri zábere, kde ukázala iba svoje poriadne chudé bruško. To, že je v realite štíhlejšia než v televízii, potvrdzujú aj slová diváčok, ktoré mamičku náhodne zahliadli na ulici. Okrem toho sa na sociálnej sieti vyjadrili, že v realite rozhodne nepôsobí drzo a arogantne.

Dolli prehovorila o svojom výbuchu v Ruži: Ako to naozaj bolo?

,,Ja som včera mala možnosť vidieť naživo túto ženu a pozerala som na ňu 5 minút s otvorenou hubou… To, čo je v telke, vôbec nie je ona… Úplne normálna, milá žena,” zapojila sa do diskusie pod jedným z príspevkov o Dolli neznáma dáma. ,,Ja som ju tiež stretla a bola som prekvapená, aká je chudá. Skutočne jej telka pridáva kilá,” pridala sa ďalšia. O komentáre dievčat sa účastníčka Ruže pre nevestu podelila so svojimi sledovateľmi odkazujúc, že ľudia by si mali uvedomiť, že to, čo vidia v televízii, je iba šou, ktorú by nemali tak prežívať.

Dolli

Dolli

Zdroj/Foto: Instagram/nicoleta_dolli_kortis