Hollywoodsky herec, ktorý bol dlhé roky považovaný za starého mládenca, vedie dnes úplne iný život. Dokonca s manželkou zistili radostnú správu.

[sociallocker]George Clooney (55) si pred dvoma rokmi zobral za ženu Amal Alamuddin (38) čím šokoval hollywoodsky šoubiznis. Dovtedy mal herec vedľa seba rôzne krásky, ktoré boli väčšinou vždy mladšie aj o viac ako desať či pätnásť rokov. Ako však George priznal, po pár mesiacoch stretávania s Amal vedel, že to bude jeho žena.

No slávny pár neprestáva prekvapovať. Tentokrát informoval magazín InTouch Weekly, ktorý je známy tým, že má vždy spoľahlivé zdroje, že Amal je tehotná! Obaja sa veľmi potešili, no neskôr prišla správa, ktorá ich poriadne šokovala. Clooneyho manželka totiž zistila, že čaká dvojičky, konkrétne chlapčeka a dievčatko.

,,Obaja počítali s jedným dieťaťom, ktoré by im bohato stačilo. Ale samozrejme, sú nadšení a majú pocit, že vyhrali jackpot,“ uviedol zdroj blízky z okolia páru. Budúca mamička sa v týchto chvíľach zamestnáva nákupom výbavičky a pripravuje sa na pôrod.

Amal a George sú v očakávaní

Zdroj: intouchweekly.com  |   Foto: Instagram.com, pixabay.com
[/sociallocker]