Obľúbený rodinný seriál sa má opäť vrátiť na televízne obrazovky. Poznáme prvé oficiálne mená, ktoré sa v novom Paneláku objavia. 

[sociallocker]Obľúbený seriál, ktorý mal premiéru ešte v roku 2008 a v priazni divákov sa udržal neuveriteľných osem rokov sa onedlho vráti späť. JOJ-ka sa tak rozhodla urobiť k 15.výročiu televízie. Budúci rok tak diváci môžu znovu sledovať životy ľudí na Geologickej ulici.

Mórová s Miazgom v seriáli začali a budú aj v jeho pokračovaní

O niektorých hercoch, ktorí sa v seriáli objavia sa hovorilo už pred pár dňami, no až teraz televízia oficiálne potvrdila prvé mená hercov, ktorí v Paneláku hrali a objavia sa aj v nových častiach. “Oficiálne vám môžeme potvrdiť, že v nových častiach seriálu sa objavia Diana Mórová ako Ivanka Schwarzová, Mirka Partlová ako Angie, Braňo Bystriansky ako Imriško a Majo Miezga ako Michal Bajza,” informuje televízia JOJ. V projekte sa objaví aj viacero nových tvárí. Podľa informácií Nového Času do seriálu pribudne Milo Kráľ, Vlado Černý či Natália Germániová.

Obľúbený herec Vlado Černý bude novou postavou v Paneláku

Na otázky zvedavých fanúšikov, ktorí chceli vedieť, kto sa ešte v seriáli objaví, televízia zareagovala, že musia byť trpezliví a nemôžu zverejniť všetky mená naraz. “Mená všetkých hercov budeme odhaľovať postupne, keď bude vždy všetko oficiálne. Samozrejme, dostanú priestor aj nové tváre,” dodala JOJ-ka. Prezradili však, že nové časti Paneláku sa na obrazovku dostanú už na jar.

Zdroj: joj.sk, cas.sk | Foto: Facebook, commons.wikimedia.org
[/sociallocker]