Jednými z najvýraznejších talentov aktuálneho ročníka šou Česko Slovensko hľadá Superstar sú jednoznačne sympatické dvojičky z Přeštic. 23-roční speváci si prišli do súťaže splniť svoj sen, pričom v castingových kolách boli exkluzívnou čerešničkou na záver.

5. apríla sa v talentovej šou Superstar predviedli spievajúce dvojičky z Českej republiky, ktoré si absolútne podmanili nielen porotu, ale aj televíznych divákov. Potom, čo Štěpán samostatne odspieval skladbu Chci zas v tobě spát od kapely Lucie a následne Luboš notoricky známy singel Hallelujah, si porotcovia vyžiadali aj spoločný duet. Dvojica si tak sadla za klavír a dojatým umelcom zahrala svoju vlastnú pieseň.

Ako sa však zdá, bratia Mrázoví majú talent v krvi, o čom hovorí aj krásne gesto, ktoré spravili pre žiakov obchodnej akadémie v Plzni. Mladú maturantku tu dva týždne pred stužkovou zabil jej nešťastne zamilovaný spolužiak, pričom Štěpán zložil pre jej triednu učiteľku krásnu skladbu. Iniciatívu spevákov spolužiaci zosnulej okamžite prijali, pričom hudobník je z nich dodnes ohromený.

“Kolektív niesol stratu veľmi zle, pretože boli ako rodina. Zároveň milujú svoju úžasnú učiteľku Danu Šaškovú, ktorá ich v najhorších chvíľach podržala. Nechceme, aby to vyznelo sebecky, ani ublížiť rodine a priateľom tým, že im to pripomenieme. No radi by sme ukázali, že hudba dokáže aspoň trošku utíšiť ľudskú bolesť,” uviedol Štěpán pre portál Markiza.sk. Ako tiež dodal, vrah dostal za svoj skutok osem rokov za mrežami, čo je podľa jeho názoru skutočne málo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Video: YouTube | Foto: IG/lubamraz