City krásnej Jennifer k Radkovi Urbanyakovi boli naozaj neprehliadnuteľné. Avšak nestačili na to, aby sa brunetka prebojovala až do úplného finále šou Ruža pre nevestu. Stihla si už odvtedy Jenny niekoho nájsť?

Sebavedomá Jennifer bola mnohým na začiatku nesympatická, to sa však postupne začalo meniť a diváci zistili, že ide o skutočne milú a úprimnú babu. Viacerí sa dokonca na sociálnych sieťach vyjadrili, že keď z Ruže pre nevestu vypadla, plakali spolu s ňou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Po návrate domov Slovenka žijúca vo Švajčiarsku ponechala fanúšikom priestor na otázky. Dala by Radkovi ešte šancu? ,,Nie som žiadna druhá možnosť, každopádne,” odpovedala stručne. S kamarátskym stretnutím by ale problém nemala.

,,Keď ho uvidím a pokecám s ním. Nie som nahnevaná ani urazená. On sám musel vedieť, ku komu čo cítil. Reálne mi neublížil, pretože som išla do šou s tým pocitom, že pôjdem domov. Samozrejme, že to bolelo, ale život ide ďalej a bola to krásna rozprávka, napísala Jenny, ktorá drží palce Julii.

Stihla si už za Radka nájsť náhradu? Na otázku od sledovateľa, či niekoho má, odpovedala naozaj záhadne. ,,Neviem, mám? To je teraz otázka,” reagovala so smiechom, pričom k slovám priložila záber, na ktorom ju v aute drží za stehno potetovaná mužská ruka. A tá sa až nápadne podobá na ruku kontroverzného speváka a glosátora Tomy Kottyho. Žeby si jej srdce získal práve on?

Pokuta? Tomy Kotty nahral video s Ružami, Markíza tvrdo zasiahla!

Jennifer

Jennifer

Zdroj/Foto: Instagram/jennifer_pear, tomy.kotty, tvmarkizaofficial