Kontroverzný spevák a glosátor Tomy Kotty svojim sledovateľom na Instagrame pravidelne prináša vtipné zhodnotenie jednotlivých epizód šou Ruža pre nevestu. Najnovšie pritvrdil a pozval si k sebe aj samotné účastníčky. To sa však TV Markíza vôbec nepáčilo.

Po škandále s influencerkou Ráchel Karnižovou, ktorá Tomáša Drahoša pred viac ako rokom obvinila z domáceho násilia, TV Markíza s glosátorom svojich reality šou okamžite prerušila spoluprácu. To mu ale nezabránilo v tom, aby v glosovaní pokračoval na Instagrame.

Tomy Kotty naložil Dolli z Ruže ako nikto: Prostitútka z Dubaja!

Tomy Kotty si najnovšie pre fanúšikov Ruže pre nevestu pripravil špeciálny skvost. Na natáčanie si zavolal známe účastníčky Frederiku, Nikoletu, Jennifer, Veronu a Julie s mamou Šárkou. Tento diel však napokon ostal iba v jeho súkromnom archíve. ,,Markíza mi nedovolila tento diel vydať, pretože to asi nezapadá do konceptu toho, ako by chceli, aby bola táto šou a Radko hlavne vnímaný. Takže posledný diel, bohužiaľ, nevyjde,” prekvapil spevák vo svojom príbehu. Jeho slová neostali, samozrejme, bez odozvy.

,,Teraz mi všetci píšete, prečo mi záleží na názore televízie, ktorá sa ešte ku mne zachovala, ako sa zachovala. Ja mám v pi*i celú Markízu. Tam ide o to, že baby podpísali na dva roky úplne nezmyselné zmluvy, kde ich okoňovali ešte viac než Penta Slovensko. A nechcem, aby si išli honiť ego potom cez nich, že im budú švácať 20-tisícové pokuty. To je všetko, nechcem sa zachovať ako ko*ot,” objasnil Tomy. Nuž, tu sa ale vynára otázka, či dievčatá zabudli na to, čo podpisovali, keď si už tak krátko po skončení šou pustili jazyk na špacír.

 

 

Zdroj/Foto: Instagram/tomy.kotty