Jessica sa stala ďalšou kandidátkou televíznej šou, ktorej Maroš Molnár a jeho tím zmenili život. Sympatickej blondínke sa okrem čísla na váhe a zmene výzoru podarilo v relácii aj niečo iné- našla tam svoju životnú lásku.

Príbeh Jessicy a Ľuba z Extrémnych premien patrí medzi najkrajšie momenty na našich obrazovkách. Dvojica, ktorá sa náhodne spoznala vďaka tomu, že chceli zmeniť svoj život, spolu zostala aj po odvysielaní ich príbehu a podľa všetkého sú šťastní dodnes.

O ich súkromí sa bývalá študentka rozrozpravála v rozhovore pre televíziu Markíza. „Tento rok sme si prežili momenty, ktoré prežívajú ľudia až po niekoľkých rokoch. Máme úžasné a milujúce rodiny, s ktorými si navzájom veľmi dobre rozumieme,“ uviedla nadšená Jess a po tom, čo schudla krásnych 49 kíl, priznala aj plány do budúcnosti s terajším partnerom. Dokonca už mali padnúť aj prvé slová o spoločnom dieťati zo strany svokrovcov.

Z pohľadu mladého páriku je však na tento významný krok ešte čas. „Už bol náznak, že sa čaká na vnúčatko, ale na to je ešte čas. Nechudla som na to, aby som znova pribrala,“ ohradila sa pracovníčka fitness centra a neodpustila si ani malý odkaz pre „neprajníkov“ ich romániku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

„Ak aj niekto uvažuje, alebo má čierne myšlienky, že náš vzťah je len naoko, tak sa mýlia. Najdôležitejšie je, že my vieme, kde je pravda a ľúbime sa,“ ukončila akékoľvek pochybnosti.

Zdroj: markiza.sk l Foto: voyo.markiza.sk