Už v stredu večer budú diváci televízie Markíza svedkami ďalšieho úžasného reštartu mladého Ľuba, ktorý sa prihlásil do Extrémnych premien. Bývalý aktívny športovec sa chce po schudnutí vrátiť k milovanému hokeju, no počas tvrdej cesty ho zasiahne bolestivá tragédia v rodine.

Stredajší večer bude na Markíze patriť ďalšiemu inšpiratívnemu príbehu mladého Ľubomíra, ktorý sa prihlásil do Extrémnych premien. Pod vedením Maroša Molnára sa pokúsi zbaviť nadváhy, ktorá mu bráni žiť spoločenský život, a taktiež vrátiť sa k milovanému hokeju.

Bývalý aktívny športovec je dnes kvôli komplexom z výzoru zavretý doma a svoj život žije len na internete, kde má kamarátov či počítačové hry. Mladík, ktorý pracuje ako rušňovodič, si počína mimoriadne dobre a zdá sa, že je odhodlaný prekonať sám seba.

Počas náročnej premeny ho však zastihne nečakaná a zdrvujúca správa. Keď sa vracia z tréningu, z nemocnice dostane telefonát, v ktorom mu oznámia úmrtie dedka, video >>> TU <<<. Práve on bol dôležitou osobou v Ľubovom živote a aj pre neho sa snažil zmeniť svoj život prostredníctvom relácie. Rozhodne sa dobojovať svoj boj aj po odchode starého otca?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extremnepremeny.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza