V hlavnom vysielacom čase počas nedeľného večera odštartovala televízia JOJ osemdielny seriál Iveta. Úvod do príbehu o východniarke z veriacej rodiny, ktorá sa omylom ocitne v bratislavskom bordeli, Slovákov očaril. Na sociálnej sieti nešetria chválou a slovami nadšenia.

Jojkársky seriál Iveta s Alžbetou Ferencovou v hlavnej úlohe odštartoval svoj prvý z ôsmich dielov. Príbeh východniarskej polo-Rómky, ktorá sa proti svojej vôli ocitne v bratislavskom bordeli, vytvoril úspešný režisér Jan Hřebejk. Niet sa teda čomu čudovať, že skvelý dej a výborné herecké obsadenie nadchli slovenských divákov.

Okrem Ferencovej svoje postavy skvele predviedli Zuzana Mauréry ako Ivetina hlboko veriaca mama, Natália Germani, Milan Ondrík, Peter Brajerčík, Daniel Fischer a mnohí ďalší. Po prvej časti je všetkým divákom jasné, že sa už teraz môžu tešiť na napínavé pokračovanie príbehu, ako aj humorné a trefné hlášky.

Na sociálnej sieti Slováci nešetrili chválou a okrem vyše 5-tisíc lajkov sa na jojkárskom profile zbierajú aj pozitívne komentáre. „Super, perfektné, mohlo by byť viac takých seriálov. Hlavne Iveta top a jej mama,“ pochvaľuje si Marta. „Dávno som sa schuti toľko nenasmiala. Hefty parádne,“ baví sa Henrieta. Nadšenie vyjadrila aj Nikola: „Supeer to bolo, perfektný seriál, dobré obsadenie hercov, toto vyšlo naozaj.“ Markíza už o pár dní spúšťa veľkolepý historický seriál Dunaj, k vašim službám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia JOJ, FB/Televízia JOJ