Blížiaca sa svadba Adely Banášovej (36) a Viktora Vinczeho (26) pochopiteľne zaujíma aj ich blízku rodinu. Jozef Banáš patrí medzi vynikajúcich rečníkov, pričom aj teraz sa rád vyjadril na adresu dcérinej svadby.

Otec Banášovej, Jozef sa nedávno vyjadril, že sa s manželkou rozhodli lepšie spoznať Viktorovu rodinu. Nedávno navštívili divadelné predstavenie v Šali, ktoré režíruje Viktorov otec a jeden z hercov je Vinczeho brat, Tomáš. Banášovcom sa stretnutie páčilo a budúci svatovci si evidentne padli do oka.

Na blížiacu sa svadbu svojej dcéry zareagoval takisto, no uviedol, že sú samozrejme pozvaní a bližšie detaily však nepoznajú. Vyjadril sa aj na adresu samotného Viktora. ,,Jednoznačne je to veľmi rozhľadený mladý muž – až prekvapujúco na jeho vek. Páči sa mi, že je sebavedomý a povedal by som, že až bezprostredný, čiže nemali sme nijaký problém s komunikáciou a zbližovaním,“ uviedol Banáš pre porátl cas.sk.

Adela má vážny dôvod prečo detailnejšie informácie nehovorí ani svojím rodičom. Evidentne sa presvedčila, že jej otec neudrží jazyk za zubami. Podľa spomínaného portálu ho mala Banášová upozorniť, aby už nekomentoval nič o jej vzťahu, plánoch či svadbe.

Adela má s rodičmi veľmi dobrý vzťah

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram