Jožo Pročko je dnes už riadne zvoleným poslancom klubu OĽaNO a aktívne sa venuje politike. Pred rokmi, keď mal na starosti reláciu Je to možné, však poriadne nachytal známeho Smeráka, s ktorým sú dnes na nože.

Keď sa povie Jožo Pročko, väčšine Slovákov sa dnes vybaví obraz niekdajšej tváre televízie Markíza, ktorá sa začala aktívne venovať politike v klube OĽaNO. Zabávač, ktorý si nekladie servítku pred ústa, sa stihol pochytiť už aj so známym politikom Smeru Erikom Tomášom.

Málokto si však pamätá, že to bol práve Tomáš, ktorého Pročko pred 14 rokmi nachytal vo svojej relácií Je to možné. V tom čase pracoval ako reportér a vďaka Pročkovmu tímu sa stal obeťou únosu teroristov. Dnes popredný člen Smeru-SD vtedy nasadol do helikoptéry a vystrašený čakal na to, čo sa s ním bude diať.

Napokon podľa hlasu odhalil, že vedľa neho sedí zabávač, ktorý si z neho nepekne vystrelil. Odvtedy už zrejme Pročkovi jeho krutý žart odpustil, hoci je zjavné, že dnes si títo dvaja páni skáču opäť do vlasov kvôli politike. Záznam z relácie Je to možné si pozriete vo videu nižšie od 18. minúty.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jožo Pročko mal konflikt s Erikom Tomášom aj kvôli politike

Zdroj: YouTube/jpproduction │ Foto: Facebook/OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Jožo Pročko – stránka, Erik Tomáš