Prešlo už päť mesiacov, ako sa v šou Nákupné maniačky objavila onkologická pacientka Judit. Statočná mamička sa do relácie teraz vrátila a priniesla so sebou hneď niekoľko pozitívnych zmien.

Judita sa do obľúbenej relácie prihlásila napriek svojej ťažkej životnej situácii. Ako sa v šou Nákupné maniačky zdôverila, nachádzala sa v 4. štádiu rakoviny, ktorej liečba ju pripravila o vlasy i obočie, pričom na tele jej zanechala jazvy. Usmievavá bojovníčka je navyše odlúčená od milovaného syna, nakoľko žije v sociálnom zariadení.

Dojímavý moment v Nákupných maniačkach: Judit si zložila parochňu

Judit sa s dievčatami natoľko spriatelila, že sa im ukázala i bez parochne. ,,Bola by som rada, kebyže ma tak beriete aj bez svojho pomocného doplnku,” povedala, načo sa všetky zhodli, že je krásna a už ju chcú vidieť iba s jej prirodzenými vlasmi. A tie jej od natáčania poriadne podrástli, čo možno vidieť v aktuálnom týždni Nákupných maniačok, kde Judit opäť bojuje o výhru.

48-ročná invalidná dôchodkyňa bude nakupovať vo štvrtok, no už hneď v úvode týždňa sa pochválila skvelou správou. ,,Mám super výsledky, keďže som onkologický pacient. Chvalabohu, napredujem,” tešila sa Judit a spolu s ňou aj súperky a diváci.

Judit

Zdroj/Foto: TV JOJ/Nákupné maniačky, Joj.sk