Judita, ktorá bola obvinená z vraždy svojho kamaráta Tomáša, si dnes pred pár hodinami vypočula krutý verdikt. Hoci jej rodina zverejňuje informácie, fotky a záznamy, ktorými sa snažia dokázať jej nevinu, súd ju uznal vinnou a poslal ju za mreže na 12 rokov.

Juditina rodina zverejňuje na svojej stránke viaceré dokumenty, fotky, a dokonca aj dcérino volanie na tiesňovú linku 112 v deň incidentu. Po celý čas sú presvedčení, že študentka je nevinná a skutok mala podľa nich spáchať neznáma osoba mužského pohlavia. Sudcu Krajského súdu v Žiline však presvedčili dôkazy o Juditinej vine.

V utorok totiž padol rozsudok vinná, ktorý tak potvrdil rozsudok okresného súdu. Judita by mala stráviť za mrežami celých 12 rokov a na slobodu sa dostať ako približne 30-ročná. S týmto verdiktom sa nevie vyrovnať Juditin otec, ktorý neskrýva sklamanie a hnev z toho, čo zaznelo v súdnej sieni.

Odôvodnenie rozsudku dokonca podľa informácií Nového Času nedokázal dopočúvať do konca: „Neviem sa s tým zmieriť a som prekvapený, že sa súd znížil k takým klamstvám, aké zazneli v odôvodnení. Existujú dôkazy svedčiace v Juditin prospech. Je napríklad preukázateľné, že nože sú veľké a do rán sa nezmestia a súd dokáže skonštatovať, že sú to vražedné zbrane. Som pobúrený a nahnevaný a nikdy sa s tým nezmierim,” prehlásil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia Markíza