Prípad 17-ročnej Judity, ktorá je zatiaľ neprávoplatne odsúdená za vraždu spolužiaka a kamaráta Tomáša (†16), stále nie je uzatvorený. Dôkazy nasvedčujú podľa súdu tomu, že skutok mala spáchať študentka, no jej rodina zverejňuje na svojej stránke stále nové skutočnosti.

Judita zatiaľ nie je právoplatne odsúdená, no nič nenasvedčuje tomu, že by sa mal v byte v čase incidentu nachádzať aj ďalší, cudzí človek, ktorého študentka vo svojich výpovediach opisuje. Rodina mladého dievčaťa je ale presvedčená o jej nevine a na svojej stránke zverejňuje stále nové zarážajúce skutočnosti.

Nedávno uverejnili zábery muža, ktorý mal zodpovedať popisu neznámeho „elektrikára“ a zdôrazňujú, že bytovka má dva vchody, pričom druhý ostal údajne bez povšimnutia kompetentných. Judita mala taktiež telefonovať s mamou, pričom aj tento prepis rozhovoru sa dostal na verejnosť. Najnovšie sa rozhodli publikovať na stránke kompletný prepis telefonátu Judity na číslo 112.

Ide o hovor krátko po incidente, počas ktorého bezradná študentka hovorí s operátorkou a popisuje svoje visiace narezané prsty, ako aj početné zranenia Tomáša, ktorý leží vedľa nej. Brutálna stresová atmosféra a zúfalstvo, ako aj výkriky mladého dievčaťa prerušujú inštrukcie operátorky záchrannej linky. Celý telefonát si vypočujete >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pravdaojudite.net │ Foto: Televízia Markíza