Júlia a Ľubo boli jedným z párov, ktorí sa pred zrakmi televíznych divákov zosobášili bez toho, aby sa poznali. Po kostrbatých začiatkoch vzťahu sa ich puto natoľko utužilo, že si dokonca zaobstarali nového člena rodiny. Nedávno však pred médiami priznali, že sa rozišli. Fanúšikov zaujímala jediná vec. Kde skončil rozkošný psík, ktorý dostal meno Harry?

Dvojica mala počas natáčania reality šou Svadba na prvý pohľad jednu ostrejšiu hádku, ktorá skončila odchodom Júlie zo spoločnej domácnosti. Mladomanželka sa rozhodla prespať u mamy a trošku vychladnúť. Napokon si na druhý deň všetko vysvetlili a Ľubo sa dokonca rozhodol, že svoju partnerku poteší darčekom. Zaobstaral jej preto šteniatko zlatého retrívera, ktorému dali meno Harry.

Pred pár dňami sa však na verejnosť dostala informácia, že vzťah dvojice sa rozpadol. Fitness tréner totiž prijal pracovnú ponuku na Malte a 24-ročná manažérka rozvíja svoju kariéru na Slovensku. Aj keď sa šou Svadba na prvý pohľad natáčala ešte v roku 2018, blondínka začala na sociálnej sieti zverejňovať zábery so psíkom, keď bol ešte šteniatko.

Mnohých fanúšikov tak zaujímalo, kde skončil psík po ich rozchode. ,,Takže kauza pes. Ľubo ma chcel síce prekvapiť, ale nebolo to domyslené. Nemali sme rodinný dom a obaja sme pracovali. Nebol to od neho najzodpovednejší krok,“ zareagovala rodáčka z Bratislavy, no kde sa nachádza chlpáč neprezradila.

Nakoniec sa však ukázalo, že Harry je v dobrých rukách a je o neho kvalitne postarané. ,,Psíka darovali kamarátovi, ktorý veľmi túžil po domácom miláčikovi a navyše má rodinný dom. Keďže Ľubo odcestoval na Maltu a Júlia žije v byte, rozhodli sa, že toto bude pre psíka najlepšie riešenie. V tom čase to bolo ešte šteniatko, takže si na nového majiteľa rýchlo zvyklo,” uviedol zdroj blízky dvojici pre portál pluska.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram/_giulia_nedbal_, markiza.sk