Na televíznych obrazovkách bola odvysielaná ďalšia epizóda relácie Svadba na prvý pohľad. Dvojice sa po svadobnej ceste nasťahovali k sebe domov, pričom majú štyri týždne na to, aby sa rozhodli, či zostanú skutočne spolu. Na povrch sa však postupne predierajú problémy, ktoré páry doteraz ignorovali.

Jedným z markizáckych novomanželských párov sú aj 24-ročná Júlia a 28-ročný Ľubomír, ktorí sa po medových týždňoch v Tanzánií rozhodli pre ďalší krok. Blondínka sa na 4 týždne nasťahovala k svojmu manželovi, avšak idylka nevydržala dlho. Medzi dvojicou totiž došlo k ostrej hádke!

Rodáčka z Bratislavy pripravila pre svojho partnera na večer program, no Ľubo “výrazne” meškal. Od tohto momentu vznikala veľmi napätá atmosféra, ktorej svedkom bola i kamarátka Júlie. Aj napriek nezhodám sa spoločne vybrali do ulíc hlavného mesta, no situácia sa ešte zhoršila.

Mladomanželia sa navzájom osočovali a fitness tréner nazval svoju partnerku klamárkou, ktorá prekrúca výzvam viet. Nakoniec odišiel domov, pričom po pár hodinách do spoločného príbytku prišla aj kráska pracujúca ako manažérka. Medzi manželmi došlo k veľkému konfliktu, keď si obaja vyčítali správanie toho druhého.

Rodák z Bernolákova však nakoniec vybuchol a Júliu obvinil, že každý večer vypije fľašu vína. Nepovažuje to za normálne, pričom mu prekážajú vyjadrenia, ktoré má povedať v opitosti. Tieto slová však jeho partnerku natoľko nahnevali, že si zbalila pár vecí a prenocovala u svojej matky. Budúcnosť vzťahu, ktorý vznikol odborníkmi, je tak otázna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: svadba.markiza.sk  |  Foto: Instagram/_giula_nedbal, markiza.sk  |  Video: YouTube