Julie Hojdyszová sa preslávila najmä ako účastníčka druhej série šou Ruža pre nevestu. Česká kráska sa dostala až do finále, kde však už pre ňu ostali iba oči pre plač. Po Radkovi ale Julka na fešných Slovákov rozhodne nezanevrela. Aha, s kým sa stretáva!

Česká misska, ktorá sa vzdala korunky krásy, má na Slovákov slabosť. Po tom, čo sa vrátila zo Srí Lanky, ju oslovil ďalší atraktívny fešák, tentokrát známy z tretej série reality šou Love Island.

Kto Julie sleduje na sociálnych sieťach, zrejme vie, že po boku Lua sa ukazuje už nejaký ten týždeň. Pred viac ako dvomi mesiacmi dvojica spolu zavítala na odovzdávanie českých hudobných cien Anděl. Teraz Lu zverejnil na Tik Toku zaujímavé video – tancuje v ňom s Julkinou temperamentnou mamou Šárkou, ktorú môžu diváci taktiež poznať z Ruže pre nevestu.

Julie má posielať ľuďom šokujúce správy o Stanke, tá ju vysmiala!

„Keď svokra zistí, že mám pre ňu pripravenú extra kúpeľňu,“ napísal Lu k záberom natočených Juliou. S ňou, mimochodom, zverejňuje príspevky pravidelne a okrem toho už ukázal aj foto, na ktorej sa spolu usmievajú obe maminy. ,,Hepi svokras,” okomentoval, čo v preklade znamená šťastné svokry. Je teda asi len otázkou času, kedy “kamaráti” priznajú, že je medzi nimi aj niečo viac než len priateľstvo.

@luseefear 🛁 #fyp #protebe #ruzaprenevestu @Juli Hojdyszova ♬ mirrors – spideya

Zdroj/Foto: Tik Tok/luseefear, Instagram/julie__hojdyszova, lu_see_fear