Diváci šou Bez servítky si ju bez hlasov komentátorov Dagmar Didiany Dianovej a Milana Juniora Zimnýkovala snáď už ani nevedia predstaviť. Druhý menovaný však už s touto prácou skončil a na jeho miesto nastúpil niekto iný.

Hlasy Didiany a Juniora sprevádzajú divákov Bez servítky odvtedy, ako ju na svoje obrazovky priniesla TV JOJ. Teraz sú tak tomu presne tri roky. A hoci v aktuálnych častiach moderátora Fun rádia ešte počuť, nebude to už nadlho. Milan totiž spoluprácu s kulinárskou reláciou ukončil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Miňo JunioR ZIMNÝKOVAL (@zimnykoval)

Informáciu potvrdila aj vedúca PR a hovorkyňa JOJ Group Lucia Tuhelová, ktorá pre Plusku uviedla, že Juniora nahradil známy herec a komik Lukáš Frlajs. Ten už má momentálne spolu s Didianou načítavať nové komentáre. ,,Spolupráca s ním je skvelá,“ pochvaľuje si Tuhelová.

Mikela o pozadí Bez servítky: K tomuto sú vraj súťažiaci nútení!

Príčinou, prečo sa Junior rozhodol v Bez servítky skončiť, je jeho pracovná vyťaženosť, ktorou narúšal chod nahrávania.

„Dostal som sa do stavu, že Didiana a tím, ktorý okolo toho pracuje, sa čoraz viac museli prispôsobovať môjmu kalendáru. To znamená, že z organizačno-technických príčin to bolo nereálne, aby sa toľkí ľudia mne prispôsobovali. Tie časy výroby, na ktorých sme sa potrebovali zhodnúť, neboli férové voči ostatným. Z časového hľadiska som to už nedával. Niekedy som napríklad prišiel domov večer o 18. hodine a ešte som išiel nahrávať komentáre do Servítky. Už mi to časovo nevychádzalo a začal som komplikovať situáciu ostatným,“ vyjadril sa pre Plusku moderátor šou Pečie celé Slovensko. Aj pre ňu ho kolegovia v Jojke museli často čakať.

„Niekedy 30 minút, niekedy aj hodinu. Tieto veci sa nakumulovali tak, že som bral čas iným. Boli sme dohodnutí na jednu/dve sezóny a zrazu to boli už tri. Nedokázal som z časového hľadiska vykryť plán výroby,“ objasnil na záver.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Miňo JunioR ZIMNÝKOVAL (@zimnykoval)

Zdroj: Pluska | Foto: Instagram/zimnykoval, Facebook/Bez servítky – TV JOJ