Od 28. januára záchranné zložky intenzívne pátrali po nezvestnej Terézii M., ktorej bezvládne telo napokon našli vo vodnom toku Dunaja. 18-ročné dievča sa stratilo po hádke s priateľom, ktorý napokon nález jeho zosnulej partnerky potvrdil prostredníctvom sociálnej siete.

“Neodpisovala ani nedvíhala telefón, následne na to mi napísala, že sa nachádza na Starom moste, kde som našiel už len kabát, v ktorom bol telefón a peňaženka,” napísal mladík Nasim o situácii, ktorá predchádzala pátraniu po jeho partnerke. Ako dodal, svedkovia mali 18-ročnú študentku vidieť, či dokonca počuť plakať pod mostom, avšak nikto nemohol tušiť, že situácia skončí smrťou krásnej tínedžerky.

Práve 1. februára bolo totiž jej telo objavené v blížkosti Lužného mosta, pričom záver pátrania zarmútil celé Slovensko. K smutnej udalosti sa napokon vyjadrila aj exmarkizáčka Adriana Poláková s výstižným, no zároveň emotívnym odkazom: “Dievčatá, ale aj chlapi, PROSÍM VÁS, vždy myslite na svoju mamu a otca, ktorí vás navždy budú ľúbiť a každá hádka je len okamih!!! Ale to, že by ste tu na druhý deň neboli??? Kvôli niekomu, koho poznáte sotva pár mesiacov??? Úprimnú sústrasť,” napísala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/adriana_polakova, t.e.