Nová hymna všetkých zábav a osláv? Obľúbený raper Kali v nedeľu večer prekvapil a vypustil do sveta poriadne nadupanú spoluprácu so spevákmi Alanom Murinom a Šortym. Mám ťa rád sa vám dostane okamžite pod kožu!

Kali sa pred viac ako rokom preorientoval a drsnejší rap vymenil za disco hudbu 80. rokov. V tomto štýle vydal aj celý v poradí už 14. album s názvom Retrostar. Fanúšikom z neho predstavil niekoľko singlov, pričom o pár dní vyráža na turné RETROSTAR TOUR, kde si na jeho hity budú môcť fanúšikovia zatrsať naživo.

Pri príležitosti blížiacich sa koncertov vznikla aj úplne nová skladba Mám ťa rád, v ktorej sa Kali spojil, samozrejme, so svojím dvorným producentom Petrom Pannom a s ďalšími talentovanými hudobníkmi, ako sú Alan Murin a Šorty. Páni sa spolu preniesli na dedinskú zábavu, kde natočili parádny videoklip. V ňom si zahrali hlavné úlohy moderátori rádia Europa 2 a známi influenceri Oliver Oswald a Samo Procházka, ktorý sa čoskoro stane otcom.

Chlapci to spolu poriadne roztočili, a tak niet pochýb, že máme dočinenia s obrovským hitom. Toto rozhodne nebude chýbať na žiadnej žúrke!

Zdroj/Foto: YouTube/KALI RECORDS, Instagram/dezertkalimusic