Zdá sa, že Dominika Gottová po príchode do Česka za sebou páli všetky mosty a bez problémov útočí na ženu, ktorá jej poskytla bývanie a prijala ju do svojej rodiny. Práve ju o to viac ju mrzí, že musí čeliť obvineniam zo strany najstaršej dcéry Karla Gotta (†80).

Dominika sa vrátila z Fínska s tvrdením, že potrebuje zmenu prostredia, ktoré jej pomôže začať nový život. Je však viac ako zrejmé, že najstaršia dcéra zlatého slávika robí dookola rovnaké chyby a musí čeliť démonom, nad ktorými mala dávno zvíťaziť. Potvrdzuje to aj záber z izby, ktorú jej prenajala kamarátka Šárka Rezková.

Pred pár týždňami totiž takmer zhorela, keď zaspala s cigaretou v ruke. Našťastie, na dym zareagoval Šárkin partner Miroslav, ktorý zabránil tragédií. Rodina sa tak rozhodla zistiť, v akom stave je izba, ktorú donedávna obývala známa blondínka.

Zostali v šoku, keďže sa ukázalo, že najstaršia dcéra slávneho speváka stále holduje alkoholu a liekom, ,,Fľašky boli všade, aj za skriňami. O plátoch rôznych liekov nehovoriac. Jednoducho Dominika sa stala nebezpečnou nielen pre seba, ale aj pre všetkých v dome. Na izbe pritom aj napriek zákazu stále fajčila. Preto musela ísť preč,“ vysvetlil Miroslav pre blesk.cz.

46-ročná žena však okamžite zaútočila a médiám začala tvrdiť, že od nej kamarátkina rodina požadovala 100-tisíc českých korún, a dokonca obvinila Šárku, že má milenca. Tú tieto tvrdenia veľmi zamrzeli a je presvedčená, že by sa Gottová mala začať liečiť.

>>TU<<< (opens in a new tab)" rel="noreferrer noopener" class="aioseop-link">Záber z Dominikinej izby si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: YouTube/EXTRA.CZ, FB/Šárka Rezková