Karel Gott (†80) ešte počas svojho života opakovane žiadal najstaršiu dcéru, aby sa vrátila z Fínska do Česka, kde by si konečne usporiadala hektický život. Dominika (46) mu prianie napokon splnila, avšak, žiaľ, až po jeho smrti. Zdá sa ale, že zmena prostredia jej v konečnom dôsledku vôbec nepomáha.

Dominika Gottová spôsobila po príchode do Českej republiky poriadny vietor. Žaloba na Ivanu, vdovu po zosnulom umelcovi, bola iba začiatkom. Následne premárnila možnosť bývať tri mesiace zadarmo v garsonke v centre Prahy a jej najnovšie rozhodnutia dokonca ohrozili životy!

46-ročná blondínka totiž našla azyl u kamarátky Šárky, kde dostala výhodný prenájom. Tej sa odvďačila požiarom, ktorý spôsobila v izbe. ,,Mohlo to dopadnúť strašne! Dominika zaspala, cigareta jej spadla no nočnú košeľu a tá sa vznietila,“ uviedol Šárkin partner Miroslav pre blesk.cz.

K incidentu došlo v nočných hodinách, pričom bolo veľkým šťastím, že muž práve prechádzal cez chodbu a zacítil dym. Podľa jeho slov sa Gottovú nedalo zobudiť, keďže si mala zobrať lieky na spanie. Veľmi ľahko tak mohlo dôjsť k tragédií. Nájom Dominiky sa končí tento mesiac, pričom sa Miroslav netají tým, že má o svoju rodinu strach a dúfa, že spevákova dcéra čoskoro odíde.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rodina Šárky prijala Dominiku s otvorenou náručou

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Facebook/Karel Gott, Otto Solčány, YouTube