Ondrej Kandráč sa dostal do povedomia divákov vďaka zábavnej relácií Všetko, čo mám rád, ktorú moderuje so Štefanom Skrúcaným. Jeho talent a zmysel pre humor pravidelne teší tisícky fanúšikov. Tentokrát prekvapil svojich priaznivcov prespievaným hitom našej speváckej legendy.

Obľúbenému hudobníkovi sa v posledných rokoch začalo mimoriadne dariť nielen s hudobnou skupinou Kandráčovci, pričom si určite ekonomicky prilepšil aj účinkovaním v jojkárskej relácií “Všetko, čo mám rád“. Zároveň si absolútne podmanil Slovensko aj spoluprácou s kapelou I.M.T. Smile a hitom “Hej, Sokoly“, ktorý je známy nielen na Slovensku, ale aj v Ukrajine vďaka filmu “Čiara“.

Hudobníci na čele s Ondrejom však opäť prekvapili fanúšikov ďalším hitom, ktorý vznikol vďaka spolupráci s rádiom Expres. Jedno z najznámejších slovenských rádií sa totiž rozhodlo “oživiť“ nezabudnuteľné hity Karola Duchoňa. Jeho piesne však prespievajú slovenskí hudobníci, pričom skladbu “Smútok krásnych dievčat“ predstavili v novej verzií práve Kandráčovci.

Kandráčovci – Smútok krásnych dievčat

Karol Duchoň – Smútok krásnych dievčat

Zdroj: YouTube  |  Foto: Facebook  |  Video: YouTube