Karin Dvořáková patrí k skupine farmárov, ktorí sa snažia využiť svoju slávu z účinkovania v reality šou. Na sociálnej sieti fanúšikov pravidelne zásobuje fotografiami či videami, pričom sa nebojí zverejniť aj odvážnejšie zábery. Nečakala však, že ľudia s ňou nepekne vybabrú.

Karin sa nikdy netajila tým, že jej motiváciou prísť na Farmu bola snaha zviditeľniť sa. Od začiatku si tak bola vedomá, že rozhodne nebude patriť k najpracovitejším účinkujúcim. Okamžite po návrate do reality začala doslova “kŕmiť“ sociálnu sieť desiatkami záberov. Zdá sa však, že niektorí fanúšikovia už toho mali dosť a začali jej fotografie nahlasovať s tvrdením, že porušuje pravidlá.

Sociálna sieť Instagram tak okamžite konala a snímku vymazala. To však ex-farmárku poriadne nahnevalo a Slovákom poslala odkaz. ,,Môžete nahlasovať ďalšie fotky, lebo ďalšie tam naschvál dám, nech vás rovno porazí, lebo to je také slovenské, díky,” rozčertila sa blondínka. Jej slová sa však stali skutočnosťou, keďže Karin opäť pridala ďalšiu fotografiu, ktorá bola však do pár hodín opäť zmazaná. Nasledovalo tak ďalšie video z dielne Dvořákovej.

Oznam o odstránení Karininej fotky

Vyjadrenie Karin

Zdroj: Instagram/karinnett  |  Foto: Instagram/karinnett, Facebook/Farma, markiza.sk  |  Video: Streamable.com