Karin Dvořáková patrí na Farme medzi najväčšie parádnice a jej ráno sa nemôže začať inak ako maľovaním a zrkadlom. Práve tieto aktivity a nezáujem o farmársku robotu jej pred časom vyčítal aj Martin Šmahel. Teraz ale dorazila na statok jej mama, ktorá kráske poriadne vyčistila žalúdok.

Karin dorazila na Farmu s poriadnou výbavou šminiek, líčidiel a zrkadiel. Práve maľovanie je totiž jej obľúbená činnosť, ktorou začína svoj pracovný deň na Farme, pričom na internete už vznikol aj nejeden nevinný vtip. Záujem o zovňajšok a minimálna práca na statku sú tŕňom v oku niektorých farmárov a najotvorenejšej kritiky sa v tomto smere dostalo blondínke od fitnessáka Šmahela, ktorý sa v hre ukazuje ako statný pracant a šikovný rybár.

Na Farmu ale postupne prichádzajú rodiny hráčov a kým jedny prinesú niečo dobré pod zub alebo na pitie, iní prídu farmárom trochu vyčistiť žalúdok. To je aj prípad Karin, za ktorou dorazila mama, otec a sestra. Mamina svojej dcére ale okamžite začala vyčítať, prečo pred kamerami toľko hreší: „Len Kajuška, to pí pí pí vypípavanie sa mi nepáči. Chlapci, veď ju skroťte trošku,“ nabáda farmárov.

Napokon po Karininom smiechu dodala, že Martin Šmahel sa jej pozdáva aj vďaka tomu, že povedal sprosté slovo len jediný raz. Mnohí diváci si navyše všimli, že Karinina mama je naozajstná kočka a na svoj vek vyzerá výborne. Podobá sa Karin skôr na ňu alebo na otca?

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube