Je vojvodkyňa Kate Middleton tehotná už po štvrtýkrát? Hoci by išlo o tehotenstvo len osem mesiacov po narodení princa Louisa, Briti v tom majú jasno. Presvedčiť ich mala táto jediná vec!

Vojvodkyňa z Cambridgu spôsobila v Británii nový ošiaľ. Aj keď momentálne všetci čakajú na pôrod vojvodkyne Meghan, ktorá spolu s princom Harrym nečakane opustila palác, momentálne sa všetky oči skúmavo upierajú práve na Kate Middleton. Briti totiž veria, že matka troch detí je opäť tehotná.

Aj keď by išlo o tehotenstvo len osem mesiacov po narodení princa Louisa, nič nebráni v tom, aby Kate splnila sen jej manželovi a porodila mu štyri deti. Prekážkou však môže byť fakt, že Kate počas všetkých troch tehotenstiev trpela strašnými rannými nevoľnosťami a lekári jej ďalšie neodporúčali.

A prečo si všetci myslia, že je kráska z Británie opäť v tom? Nejde o žiadnu fotku s vypuklým bruškom či reči zo zákulisia paláca. Všetko mal podľa denníka TheSun vyzradiť kurz v stávkových kanceláriách, ktorý sa zvýšil na pravdepodobnosť 2:1, že Kate je tehotná. Prečo bookmakeri tento ťah urobili nikto netuší, no Briti veria, že oficiálne vyhlásenie kráľovskej rodiny už čaká za rohom.

Žeby bola Kate opäť tehotná?

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram