O Meghan Markle sa už dlhšie pošuškáva v súvislosti s krízou v kráľovskej rodine. Tá mala údajne vyústiť až do nečakaného konca. Meghan spolu s pricom Harrym opúšťajú palác, pričom toto má byť dôvodom ich náhleho rozhodnutia…

Meghan Markle to po svadbe v kráľovskej rodine zrejme nemá najľahšie. Potom, ako jej utešene rastie tehotenské bruško a blíži sa príchod jej prvého potomka, sa situácia ešte vyostrila. Len pred pár dňami totiž prepukol v Británii škandál, ktorý spôsobil odchod viacerých dlhoročných zamestnancov v blízkosti Meghan a dôvod má byť poriadne zarážajúci.

Tým sa však patálie vojvodkyne zo Sussexu zďaleka nekončia. Na verejnosť len pred pár hodinami unikla informácia o tom, že Meghan spolu s Harrym definitívne končia v Kensingtonskom paláci a opúšťajú kráľovský dvor. Ich novým domovom, do ktorého sa už čoskoro nasťahujú, bude sídlo Frogmore House, ktoré leží neďaleko hradu Windsor a ktoré dostala dvojica do daru od kráľovnej. Dôvodom má byť pritom nedostatok miesta v paláci, keďže dvojica už čoskoro privedie na svet bábätko a k Meghan sa prisťahuje aj jej mama Doria.

Niektoré zdroje z blízkosti dvojice ale tvrdia, že za ich odchodom majú byť aj nezhody medzi Harrym a Williamom, za ktorými nie je nik iný ako ich manželky: “Sú medzi nimi nezhody. Harry a Meghan nechcú žiť vedľa Williama a Kate a chcú žiť samostatne. Potrebujú aj viac miestností a dúfajú, že sídlo Frogmore bude pripravené načas, keď privedú na svet bábätko,” prezrádza pre denník TheSun. Kde je ale pravda a či je za náhlym sťahovaním kráľovského páru nedostatok miesta alebo nezhody medzi bratmi a ich manželkami, ostáva záhadou.

Meghan a Harry balia kufre a odchádzajú z paláca…

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Twitter, YouTube