Kavaschová vypenila kvôli politike: Drsný náklad influencerom a kolegom!

Dátum:

Dominika Kavaschová si momentálne užíva svoju rozkošnú rodinku, pričom práve v týchto dňoch je tomu rok, čo na svet priviedla prvorodenú dcérku Maiu. Sympatická herečka si okrem iného uvedomuje aj skutočnosť, že na sociálnych sieťach má na fanúšikov z celého Slovenska výrazný vplyv, kým ostatní influenceri nie sú žiadnou výnimkou!

O tom, že dni plynú ako voda, by vedela hovoriť aj obľúbená umelkyňa Dominika Kavaschová, ktorej dcérka oslavuje prvý rok. Herečka a speváčka však okrem radostí rodinného života sleduje aj dianie okolo seba, kým politická scéna nie je výnimkou. Brunetku najnovšie rozladila skutočnosť, že poslanci nevydali Roberta Fica do väzby a svoje rozhorčenie zdieľala aj na sociálnej sieti Instagram. Okrem iného uviedla, že sa hanbí za tento štát, pričom hejterov vyzvala, aby jej nevnucovali na osobnom profile ich názory.

Okrem toho zároveň prehovorila k verejnosti a kolegom, z ktorých je za ich mlčanie vo verejných veciach značne sklamaná. „Tiež sledujem, že mnohé známe tváre asi dostávajú správy, aby vyjadrili svoj názor na nejaké veci, zásadné, ktoré sa dejú vo svete či u nás. A vidím, že títo ľudia z toho krásne vedia vykľučkovať, len aby nestratili niekoho sympatie, nebodaj nestratili sledovateľov,“ neskrýva rozčarovanie Dominika.

,,Príde mi to strašne sebecké, pretože, keď má človek vplyv a sledujú ho ľudia, hlavne mládež, veď sa netvárme, že sa nič nedeje, proste… Budeme si šuškať doma, čo si o čom myslíme? Akože, o čom je potom tento profil? Fakt len o kabelkách a len o kozmetike alebo ja neviem… O čom?“ pýta sa herečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/donda_kawa, streamable.com

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...