Obľúbená moderátorka Adriana Kmotríková šokovala tisícky divákov, keď sa pred pár týždňami rozhodla dať v televízií JOJ výpoveď. Je zrejmé, že blondínka sa rozhodla vo svojom živote pozmeniť priority a venovať sa predovšetkým aktivitám, na ktoré jej neostával kvôli pracovne nabitému programu čas.

Adriana sa na televíznych obrazovkách objavovala dlhých 20 rokov, pričom ju od milovanej práce neodradili ani vážne zdravotné problémy. V roku 2015 jej bol totiž diagnostikovaný nádor na mozguo dva roky neskôr jej lekári našli nádor na maternici. Po operáciách a náročných liečbach sa však opäť vrátila do spravodajstva.

Krátko pred minuloročnými Vianocami sa však rozhodla podať výpoveď. Špekulovalo sa, že ju opäť trápi zdravie, no ukázalo sa, že naštrbené mali byť aj jej vzťahy s kolegami. Kmotríková je však profesionálka a ku konfliktom v zákulisí novín sa nevyjadrila.

49-ročná blondínka sa nechala počuť, že sa chce naplno venovať charitatívnym aktivitám. Portál pluska.sk však tvár JOJ-ky prichytil v bratislavskej časti Dúbravka, kde navštevuje jazykovú školu. Adriana dlhé hodiny trávi aj v Ružinove v tanečnej škole známeho profesionálneho tanečníka Petra Modrovského. Bývalá moderátorka si tak zrejme plní svoje sny, čo však nevylučuje, že spolupracuje s niektorou zo slovenských nadácií.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Adriana v minulosti účinkovala v tanečných reláciách Hviezdy na ľade a Tanec snov

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Adriana Kmotríková TV JOJ, YouTube, joj.sk