Katarína Knechtová pred pár dňami zverejnila fotografiu, kde si nápadne držala bruško. Mnohí vrátane médií, fanúšikov i celebrít tak nadobudli pocit, že speváčka je v radostnom očakávaní. Prišlo však trpké sklamanie, pričom sa zdá, že Katka sa vo svojom príbehu čoraz viac zamotáva.

38-ročná speváčka na sociálnej sieti vzbudila dojem, že je tehotná. Popis v znení ,,Takí sme“ a dobre položená ruka na vydutom brušku mala hovoriť za všetko. Po ošiali, ktorý nastal, sa nakoniec vyjadrila aj Katka, ktorá sa údajne nestačila diviť. Vysvetlila, že dieťa nečaká, no teší sa na nový singel, a dokonca aj album.

Média si tak na Katke zgustli, keďže jej krok považovali za reklamu k pracovným aktivitám. Fotkou bruška chcela na seba jednoducho upozorniť bez ohľadu na dôsledky. To sa však nepáči Knechtovej, ktorá sa rozhodla brániť. ,,Veď fotka s bruchom a jedným hashtagom “takí sme“ predsa neznamená, že som v inom stave,“ hájila sa tmavovláska. Okrem iného uviedla, že ju médiá v predmetnej veci pred uverejnením článkov nekontaktovali, pričom tie sa snažili komunikovať nielen s ňou, ale aj jej manažérkou.

Na status speváčky napokon zareagovala fanúšička, ktorá si fotku s bruškom pozrela medzi prvými. ,,Katka, prečo cigániš? Pri príspevku, kde si držíš ,,vyplnené” brucho, bolo prvotne napísané ,,Raz to muselo prísť!!!” potom si to zmenila na spomínaný hashtag. Zamotávaš sa v tom. Neviem presne, čo si tým sledovala, ale snáď si z toho mala viac osohu ako lopoty,” napísala žena, ktorá stratila trpezlivosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Komentár fanúšičky

Zdroj: Instagram/katarinaknechtovaofficial  |  Foto: YouTube, Instagram/katarinaknechtovaofficial