Spevácke súťaže so sebou prinášajú občas aj dramatické momenty, kedy musí zasahovať záchranka či hasiči. To je aj prípad známej porotkyne, ktorá skolabovala priamo pred kamerami.

V americkej speváckej súťaži American Idol: The Search for the SuperStar došlo v nedeľu k mimoriadne dramatickej udalosti. Počas vystúpení súťažiacich začala porota v zložení Katy Perry, Luke Bryan a Lionel Richie cítiť výrazný smrad plynu.

Speváčka ostala poriadne znepokojená a opakovala, že sa necíti dobre: „Cítite to? Je to veľmi intenzívne. Bolí ma z toho hlava. Oh, je to zlé, je to skutočne zlé,“ uviedla priamo pred kamerami a začala sa rýchlo poberať zo stoličky na vzduch. Následne okamžite dorazili hasiči a evakuovať museli aj všetkých vystrašených súťažiacich.

Perry napokon vonku skolabovala. Po chvíľke sa prebrala a hasiči, ktorí naozaj našli unikajúci plyn a všetko dali do poriadku, na záver porote zaspievali. Mnohí fanúšikovia sa však po vzhliadnutí videa domnievajú, že šlo zo strany speváčky len o dobre zahranú scénku a skutočný kolaps sa nekonal. Nuž, posúďte sami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: YouTube/American Idol