Matúš Kolárovský prijal pozvanie do zábavnej šou Petra Marcina Neskoro večer. Spevák sa okrem iného rozhovoril aj o intímnostiach s Twiinskou Veronikou Nízlovou. S kráskou, ktorá je od umelca staršia o 14 rokov, sa pritom stretol len druhýkrát, keď došlo k počatiu maličkej Ney.

Po tom, ako rieši celé Slovensko fyzické napadnutie Ráchel Karnížovej markizáckym glosátorom Tomym Kottym, sa ozvala aj bývalka speváka Matúša Kolárovského. Umelec pod pseudonymom Yael sa však rozhodol voči tvrdým slovám o ubližovaní expartnerke brániť pomocou právnika. Kolárovský tiež prijal pozvanie do obľúbenej šou Petra Marcina na RTVS.

V Neskoro večer ho zabávač okrem iného vyspovedá aj v tematike zoznámenia sa s Twiinskou Veronikou. So speváčkou dnes pritom vychováva rozkošnú dcérku Neu, pričom dvojica sa teší skôr kamarátskemu vzťahu. Matúš sa na gauči rozrečnil aj o intímnostiach, ktoré si chcel pôvodne zrejme nechať pre seba.

“Najprv sme sa stretli v jedných nemenovaných kúpeľoch a super tam bolo. A tam ešte ako keby nič,” priblížil detaily prvého stretnutia. Silná iskra však zrejme preskočila hneď pri druhom stretnutí dvojice: “Potom sme sa zase nevideli a zas sme sa potom uvideli, to sme sa stretli ale už v Bratislave. No a tam sa to stalo. Na druhýkrát. A rovno to vyšlo,” usmieva sa. O 14 rokov staršia speváčka napokon hneď po druhom stretnutí otehotnela. Celú epizódu si pozriete na Jednotke v sobotu o 21:35, no krátky rozhovor s Matúšom uvidíte už >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: RTVS/Neskoro Večer: Talkshow Petra Marcina, pluska.sk | Foto: IG/veronikatwiins