Predseda parlamentu a multiotecko Boris Kollár (56) sa popri pracovným povinnostiam venuje na striedačku aj svojim 11 deťom, ktoré má s 10 rôznymi mamičkami. Najnovšie sa hovorí, že početná rodina politika sa údajne čoskoro rozrastie o ďalšieho člena. 

Boris Kollár sa netají svojou láskou k nežnému pohlaviu a aktuálne sa teší z 11 potomkov, ktoré splodil s desiatimi mamičkami. Až doposiaľ bola Andrea Heringhová jedinou, ktorá priviedla na svet politikovi až dve deti, to sa ale môže údajne zmeniť už čoskoro.

Podľa informácií PLUS 7 DNÍ sa má totiž Kollárova rodina opäť rozrásť. Mamičkou ďalšieho potomka má byť Barbora Richterová, ktorá šéfovi Sme rodina porodila syna Artura pred šiestimi rokmi.

O tehotenstve 33-ročnej krásky sa pritom špekulovalo už minulý rok, no tentokrát sa má o jej druhom stave hovoriť v zákulisí ako o hotovej veci. Barboru mali navyše odfotiť minulý týždeň v bratislavských potravinách vo veľmi pohodlnom svetri, pod ktorým malo byť vidieť črtajúce sa bruško. Ďalšeho potomka napokon priznal samotný Kollár: “Áno, je to pravda. Je v 16. týždni,” potvrdil denníku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Boris Kollár