Boris Kollár má mimoriadne početnú rodinu, pričom politik má takmer každého potomka s inou partnerkou. Začiatkom júla sa stal predseda parlamentu otcom aj po dvanástykrát, keď mu Barbora Richterová priviedla na svet synčeka Arona. Kollár po dlhých dňoch konečne zareagoval na srandičky o jeho čerstvo rozrastenej rodinke. 

Z Borisa Kollára si kvôli záletnej povahe pravidelne robia žarty známe osobnosti, no aj mnohí Slováci. Politik mal pritom až donedávna 11 detí s 10 rôznymi partnerkami. Jeho rodina sa začiatkom júla ešte rozrástla, keď Barbora Richterová porodila politikovi aj dvanáste dieťa. Predseda parlamentu privítal na svete synčeka Arona, ktorá sa má v týchto dňoch už kočíkovať po uliciach hlavného mesta.

Táto novinka neušla pozornosti ani známej satirickej stránke Zomri, ktorá zverejnila na adresu šéfa Sme rodina viaceré žartíky. Prekvapenie však prišlo, keď politik po prvýkrát od narodenia posledného prírastku verejne zareagoval. “Zomri, nesťažujte sa, vyrábam vám čitateľov a sledovateľov. Viac podpory by som očakával,” zavtipkoval, pričom konečne vysvetlil, čo ho vedie k neustálemu zvyšovaniu počtu rodinných členov. Kollár sa však nezabudol ani poďakovať za blahoželanie: “Za gratuláciu ďakujem, ak bola úprimná,” dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto: FB/Zomri, Televízia Markíza/Na telo