Obľúbená komička Simona Salátová momentálne prežíva jedno z najkrajších období svojho života. Sympatická mamička synčeka Damiána tvorí stabilný pár s komikom Teodorom Firstom, ktorého fanúšikovia poznajú pod pseudonymom Joe Trendy, pričom dvojica sa odhodlala posunúť svoj vzťah o ďalšiu úroveň.

Simona Salátová len pred pár dňami predstavila verejnosti prvý ženský stand-up špeciál Donaha!, ktorý sa objavil na platforme Voyo. Markizácka hviezda si však momentálne užíva aj prvú dovolenku pri mori, kam odletela s partnerom Teodorom a synom Damiánom, kým  práve z vysnívaných prázdnin sa hviezdy humoristickej scény pochválili krásnou správou.

“Chcel som niečo originálne, žiadny gýč. Tak sme išli k moru pri západe slnka a tam som pokľakol. Simonka sa len usmiala, takže neviem, či hej, ale prsteň si zobrala,” oznámil Joe zásnuby aj so záberom snúbenice s prsteňom. Na náhodu však nič nenechal ani jej syn, ktorý mal najskôr kričať, že nechce bračeka a následne požiadať mamu o ruku tiež! Gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/simonacomedy, joetrendy