Komička Simona v Silnej zostave skončila: Prezradila zarážajúci dôvod!

Dátum:

Diskusná relácia Silná zostava sa pravidelne prihovára divákom RTVS, pričom súčasťou talkšou bola aj komička Simona Salátová. Jej úlohou bolo priniesť do debaty trošku vtipu a nadhľadu. Zrazu však došlo k zmene a známa osobnosť už pri okrúhlom stole nesedí.

Obľúbená relácia Silná zostava sa po ročnej pauze opäť vrátila na obrazovky, kým premiéru mala 4. marca 2021. Novou moderátorkou sa stala Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá mala po svojom boku komičku Simonu Salátovú. Aj keď bolo jej úlohou trošku uvoľniť atmosféru, rozhodne nikomu neušiel jej konflikt pred kamerami s bývalou tenistkou Dominikou Cibulkovou, kde jej do smiechu určite nebolo.

Hviezda stand-upu sa však v týchto dňoch potichu vytratila z RTVS, pričom už nie je ani súčasťou reklamných upútaviek. Známa plavovláska si totiž začala čoraz viac uvedomovať, že pri niektorých témach je takmer nemožné vtipkovať. V diskusiách sa hostia v posledných epizódach venovali ťažko zdravotne postihnutým deťom, holokaustu či vojne na Ukrajine. Taktiež je aktívna v iných projektch v konkurenčných televíziách, no rada by sa vrátila aj k stand-up vystúpeniam.

Simona mala aj ďalší dôvod na odchod z relácie, ktorým boli kostymérky. Počas výberu outfitov si údajne neodpustili nevhodnú poznámku či komentár na jej postavu. ,,V závere spolupráce sa RTVS úplne dištancovala, čo budem mať v relácii oblečené, pretože sa údajne nenašiel nikto, kto by mohol a vedel pomôcť s outfitmi na moju postavu,“ priznala pre magazín Šarm, pričom sa za svoje krivky rozhodne nehanbí.

Konflikty s kostymérkami mala riešiť aj samotná moderátorka relácie, no nemala dosah na všetko. Výber správneho outfitu mal byť sťažený aj kvôli lockdownu, v dôsledku čoho boli zatvorené obchody. Produkcia sa napokon rozhodla, že dá komičke v tom, čo si oblečie pred kamery, absolútne voľnú ruku, pričom mala dostať aj financie na tento účel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: šarm.pluska.sk  |  Foto: FB/Silná zostava

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...