Reklama | Sebavedomie? Úspech?  Túžite zažívať neopakovateľný pocit skvelého vzrušenia? Vyskúšajte „tajomstvo“ hollywoodskych hviezd, feromónové parfumy. Ak ich raz vyskúšate, nie len váš se*uálny život naberie nový, neopakovateľný náboj plný vzrušujúcich momentov. Dolaďte si svoju charizmu s MAGNETIFICOM.

Magnetifico.sk je horúca novinka tohto roku, ktorá je konečne aj u nás. Špeciálne feromónové parfumy sú nakombinované s dlhodobo najpredávanejších a najúspešnejších svetových parfémov. Ich feromónová skladba v kombinácií s najúspešnejšími vôňami tak zvýši váš ťah na bránku až o 50%.  V ponuke je základný výber parfumov s feromónmi pre mužov a ženy, každý v štyroch vôňach( SEDUCTION, ALLURE, SELECTION a SECRET). Kvalitné značkové feromónove parfumy magnetifico sú jedinečné a odskúšané v rôznych svetových laboratóriách v testoch a štúdiách. Prvý dojem rozhoduje, tak si tvorte realitu aká sa vám páči.

mag1

Prečo sú také okúzľujúce

Feromóny sú založené na biochémii. Vedecký „šamanizmus“. Parfumy s feromónmi sú neodolateľné pre opačné pohlavie. Neočákvajte, že ak ho použijete, niekto vám padne okolo krku, ak niekoho neľúbi alebo k vám nechová sympatie. Feromóny však robia človeka atraktívnejším. Tieto parfumy však napomôžu pritiahnuť pozornosť naklonenej osoby a to nielen doma, ale aj v spoločnosti. Aj menšie množstvo feromónov obsiahnutých v parfume vyvolá dráždenie v mozgu a ovplyvňuje jeho se*uálne chovanie, zvyšuje sympatie a náklonnosť. Doladené feromóny s najúspešnejšími vôňami z nich robia mega uspešný produkt.

Feromonové parfumy sú dostupné vo variante pre muža a pre ženu vo forme klasických vôni s pridanými feromónmi, špeciálnymi gélmi a olejmi.

mag2

Veľký výber a garancia kvality

Na internete nájdete množstvo parfémov, ktoré sú ponúkané ako feromónové. Magnetifico je originálny výrobca obľúbených vôní. Jeho kúpou tak získavate 100% garanciu originality a pôvodu výrobku. Pridajte sa k spokojným zákazníkov, a vyberte si svoju obľúbenú vôňu a získajte tak najúčinnejší feromón.

Tip pre dámy: Pheromone Selection: Vášnivá a zmyselná  vôňa je náš tip pod vianočný stromček 2016. Ak neviete, ako prekvapiť, táto vôňa je to pravé.

mag3

Tip pre pánov:  Okúzliť muža môže byť tak vzrušujúce. Pheromone Allure je úžasný feromónový parfum s príjemnou vôňou, ktorá si získa srdce každého muža. Spoznajte a vy tajomstvo pravých feromónov.

mag4

Využite akciu: TERAZ ku každej objednávke dostanete vzorku ZDARMA