V nedeľnom politickom dueli Na telo sa stretol súčasný minister vnútra Roman Mikulec s bývalou minsiterkou Denisou Sakovou. Politici sa dostali do konfliktu, ktorý vyústil informáciami o vykradnutom dome členky Hlasu. Tá zvažuje aj právnu dohru incidentu.

V nedeľnej relácii televízie Markíza Na telo sa stretli v politickom súboji Roman Mikulec (OĽaNO) s Denisou Sakovou (Hlas), ktorá len nedávno vypenila po slovách Branislava Zuriana. Dvojica viedla ostrú debatu, ktorá napokon vyústila do nečakaných slov ministra: “Vykradli vám dom? Povedzte, vykradli vám dom?“ opýtal sa odrazu Sakovej.

Tá informáciu potvrdila, no Mikulec pokračoval v odhaľovaní, odkiaľ také čosi vie: “No vidíte, aj ja mám spravodajské informácie, že vám vykradli dom a že ste to neohlásili ani na polícii,“ podpichoval. Saková však uviedla, že udalosť ohlásená bola a má z nej aj úradný zápis. “Aj ja môžem mať spravodajské informácie, ktoré môžu hovoriť úplne niečo iné a v konečnom dôsledku je to naopak,” dodal minister, ktorý tak chcel vyvrátiť tvrdenia Sakovej v diskusii.

Saková však ostala poriadne rozhorčená: “Nemyslím si, že je legitímne, aby minister vnútra takto získaval informácie a verím, že pán minister s celou koalíciou skončí s takýmto typom práce a začne sa konečne venovať tomu, čomu má,uviedla so slovami, že zvažuje aj právne kroky. “Krádež, ktorá sa stala v nehnuteľnosti môjho bývalého manžela, v ktorej sme spolu bývali, sa udiala pred 13 rokmi, sme riadne na polícii nahlásili. Môžem potvrdiť, že je orgánmi činnými v trestnom konaní riadne zdokumentovaná. Úprimne som rada, že pán Mikulec sa takto intenzívne venuje môjmu súkromiu,” napísala napokon na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Denisa Saková, Televízia Markíza