Reality šou Farma spojila pred televíznymi kamerami už viacero párov, a kým vzťah Xénie Gregušovej s Lukášom Stanislavom doslova prekvitá, ich kolegovia z Farmy 12 ohlásili nečakaný rozchod. Ten prebehol v tichosti bez mimoriadnych emócii.

Televízna súťaž Farma 12 priniesla viacero šokujúcich momentov, no taktiež niekoľko zamilovaných párov. K tým sa zaradili aj Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko, ktorý najskôr podľahol čaru influencerky Nikol Fridrichovej. Dvojica tak spolu žila bok po boku od roku 2020, kým v auguste 2021 priznali drsný rozchod. Po obvineniach z klamstiev a nevery si k sebe napokon opäť našli cestu a po pár týždňoch sa k sebe vrátili.

Ako sa však zdá, návrat k sebe nezvládli a s odstupom času sa predsa len definitívne rozišli. Zvrat v ich vzťahu zrejme nastal počas posledných mesiacov, kedy obaja odišli sezónne pracovať do západného Rakúska. Práve Rebeka dala v posledných hodinách fanúšikom možnosť opýtať sa jej, čo ich zaujíma, pričom otázka padla aj na jej vzťah: “Si ešte s Heňom? Máš s nám už len 2 fotky, tak či sa niečo v Rakúsku nestalo?” 

Brunetka neváhala a odpovedala s tým, že pár už netvoria: “Ďakujem za upozornenie, už som to napravila a posledná fotka, čo ostala na mojom profile, mi je ľúto ju zmazať, lebo ju robila moja dokonalá láska Lucia Žofčíková. A nie, srdiečka, nie sme už spolu.” Zábery s Rebekou vymazal zo svojho profilu aj Henrich, ktorý sa k situácii nevyjadril.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lucky_bastard24, rebihlavata, Markiza.sk