Diváci šou Ruža pre nevestu sa opäť nevedia dočkať ďalšej epizódy, v ktorej ani tentokrát nebude chýbať dráma. Ako je z ukážky jasné, počet dievčat sa znovu zníži, a to dokonca už pred ceremoniálom. Ktorá kráska odíde?

Siedmu epizódu Ruže pre nevestu opustili rovno tri slečny. Kým s Pocahontas a Veronou sa rozlúčil samotný ženích Radko, ktorý im nedal ružu, namosúrená Dolli sa rozhodla vzdať a zo šou odstúpiť sama.

Dolli prehovorila o svojom výbuchu v Ruži: Ako to naozaj bolo?

Zdá sa, že v najbližšej časti bude divákov čakať ďalší šokujúci odchod. Ukážka napovedá, že Stanka sa počas dňa zraní pri bazénovej hre a bude prevezená do nemocnice.

Večer pred ceremoniálom moderátor Krištof otvorí dievčatám ústa nečakaným oznamom. ,,Iste ste si všimli, že je vás tu sedem a zlá správa je, že v takomto počte tu aj ostanete,“ prehovoril k nevestám. Na zábere však nevidno Stanku, žeby tak boj o Radka Urbanyaka ukončika práve táto kráska? Medzi kočkami ale nesedí ani Anet – tá Radkovi po ich rande zdelí informáciu, ktorou ho totálne odrovná. Odstúpila rovnako ako Dolli? Odpoveď sa môžete dozvedieť už dnes večer na Voyo alebo zajtra večer na TV Markíza.

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Voyo, Instagram/tvmarkizaofficial