Každý pracovný deň sa divákom TV Markíza prihovárajú v rannej relácii Teleráno sympatické moderátorské dvojice, pričom v jednej z nich už onedlho nastane zmena. Kým v auguste minulého roka posilnili tím Matúš Krnčok a Zuzana Čimová, pôvabná brunetka od 1. júna v programe končí.

Je tomu takmer rok, čo Adrianu Polákovú a Dara Richtera vystriedala v Teleráne nová dvojica, ktorá si okamžite získala sympatie divákov. Tí si však už o pár dní budú musieť zvyknúť na výraznú zmenu, nakoľko Zuzana Čimová v rannom vysielaní definitívne končí. Ako totiž prezradila samotná Markíza, kroky moderátorky povedú do novej poludňajšej relácie Televízne noviny 12.

„Moje najväčšie ďakujem patrí Matúšovi, najlepšiemu moderátorskému kolegovi, akého som si mohla vysnívať. Necelý rok, ktorý sme spoločne odmoderovali, bol veľmi pestrý. Mám za sebou úžasnú skúsenosť, na ktorú budem vždy rada spomínať,” nešetrí slovami vďaky Zuzana, ktorá zároveň vyzdvihla celý tím Telerána.

Kto ju nahradí?

Kým Zuzana už onedlho zmení pôsobisko, otázkou ostáva, kto sa bude v ranných hodinách objavovať po boku Matúša Krnčoka. Tvorcovia relácie nechodili ďaleko, pričom novou moderátorkou sa stane Lucia Hlaváčková, ktorá doposiaľ sedem rokov uvádzala spravodajský prehľad. “Lucia ukázala na všetkých kamerových skúškach svoje nadanie pre moderovanie rannej šou. Myslím si, že toto je rola pre ňu šitá na mieru. Verím, že tieto zmeny diváci privítajú. Obidvom kolegyniam držím palce na novej televíznej ceste,“ uviedol pre portál markiza.sk riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, IG/telerano