Je to iba pár dní, čo sa zabávač Dano Dangl a moderátorka Adela Vinczeová dostali do karantény, keďže ich test na koronavírus vyšiel pozitívne. Najnovšie sa do rovnakej situácie dostal aj rádiový spíker Matej “Sajfa“ Cifra!

Obľúbený moderátor je známy svojím neustálym sarkazmom a zmyslom pre humor. Smiech sa mu však v týchto dňoch vytratil z tváre, keď bol jeho test na ochorenie COVID-19 vyhodnotený pozitívne. Podľa jeho slov vôbec netuší, kde sa mohol nakaziť, ani pri akej príležitosti.

41-ročný Sajfa však zároveň priznal, že pri práci v “šoubiznise“ trochu poľavil v dodržiavaní bezpečnostných opatreniach, ako je nosenie ochranného rúška či dostatočný odstup. Momentálne je v karanténe spoločne so svojou manželkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou, ktorá na výsledok testu stále čaká. Spoločne sa tak venujú ročnej dcérke Sárke dúfajúc, že ona s nebezpečným ochorením nebude musieť bojovať.

Rodák z Bratislavy taktiež opísal, ako u neho prebieha choroba. ,,Mám len veľmi mierne príznaky, z ktorých najhoršia je absolútna svalová slabosť. Žiadne horúčky, plný nos či kašeľ,“ napísala hviezda Fun rádia. K celej veci sa napokon vyjadrila aj Sajfova krajšia polovička. ,,Veselého Mikuláša z karantény, instasvet! Nech si v čižme nájdete najmä zdravie a opatrnosť, pretože covid nespí. A možno ešte dôveru vo vedu a fakty,“ dodala Veronika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/sajfa  |  Foto: IG/sajfa, photomartini, veronikaostrihonova