Daniela Kralevich (35) sa po autonehode, pri ktorej vyhasol život mladého dievčaťa Linh († 18), stiahla do ústrania. Namiesto ospravedlnenia rodine však prišiel nečakaný útok, pričom nedávno situáciu misska zaklincovala záhadným statusom.

Po nehode Kralevich trvalo dokazovanie neštandardne dlho a generálny prokurátor Maroš Žilinka ohlásil, že počas dokumentovania nehody došlo k viacerým vážnym pochybeniam, ktoré sú aktuálne prešetrované. Hrozia aj personálne vyvodenia disciplinárnych dôsledkov. Napriek smrti mladej študentky a novým závažným zisteniam missku a podnikateľku neopúšťa dobrá nálada.

Na sociálnej sieti zverejnila pomedzi naštvané statusy aj jeden “vtipný” s fotkou Paris Hilton a veľavravným textom: “Ten pocit, keď máš v telefóne screenshoty, ktoré môžu zničiť vzťahy, rodiny, priateľstvá a celé štáty, a niekto skúša tvoju trpezlivosť.“ Nevedno, čo presne a komu chcela týmito slovami adresovať, no nad úvahami novinárov a možnými konexiami sa Kralevich zjavne baví.

Keď nabudúce uverejním vtipné foto alebo video, napríklad so zvieratami, budem zoofil?” pýta sa misska. Tmavovláska sa pobavila spolu so svojimi známymi aj v komentároch, v ktorých okrem iného vysvetľuje, že na Instagrame zverejňuje podobné žartíky v pravidelných intervaloch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Daniela Kralevich, Televízia JOJ