Daniela Kralevich prehovorila o nehode: Namiesto ľútosti prišiel útok!

Dátum:

Bývalá misska Daniela Kralevich sa stala v septembri minulého roka účastníčkou dopravnej nehody, pri ktorej zahynula 18-ročná študentka Linh. Aj napriek tomu, že sa jej okoloidúci a následne zdravotníci snažili pomôcť, žiaľ, nedalo sa nič robiť.

Kralevich zrazila mladú ženu na priechode pre chodcov v bratislavskej časti Ružinov, pričom sa v daný moment nachádzala v aute úplne sama. Po zrážke však z vozidla nevystúpila a s hrôzou sledovala ostatných, ako sa snažia zachrániť život mladej študentke.

Po smrteľnej nehode sa Daniela utiahla do ústrania, prestala komunikovať s priateľmi, a taktiež nebola aktívna na sociálnych sieťach. Po takmer štyroch mesiacoch sa však rozhodla prehovoriť, no rodinu zosnulej zrejme nepotešila. Dodnes totiž neprejavila ľútosť nad smrťou 18-ročnej študentky.

34-ročná kráska sa rozhodla brániť a svoj hnev si vyvŕšila na médiách. ,,Prečo nenapísali dĺžku brzdnej dráhy? Prečo nezverejnili fotky s nakreslenou dráhou? Prečo nezverejnili, že som mala negatívnu dychovú skúšku? Prečo nezverejnili fotku prednej časti auta? Prečo sa v tomto štáte cielene poškodzuje meno?“ napísala na sociálnej sieti Kralevich, ktorá sa chce zrejme zbaviť zodpovednosti.

21. septembra 2020 došlo k tragickej dopravnej nehode, v dôsledku čoho zahynula 18-ročná Linh. Záchranárom sa dievča ani po hodine nepodarilo oživiť. Za volantom sedela bývalá misska Daniela Kralevich, ktorá dodnes nie je obvinená a naďalej disponuje vodičským preukazom. Smrteľná zrážka je totiž stále predmetom vyšetrovania, ktoré má objasniť mieru zavinenia známej brunetky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/danielakralevichofficial  |  Foto: joj.sk, FB/MP Gallery, Pri vinohradoch 269, Bratislava Rača, Polícia SR-Bratislavský kraj, FLEX Slovakia

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek, ktorú na sociálnej sieti...

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....